Ubytování v Peci pod Sněžkou

Komfortní a prostorné apartmány v srdci Krkonoš

Residence Sněžka se nachází jen malý kousek od samotného centra Pece pod Sněžkou. Residence je vhodná pro dovolenou rodin s dětmi, blízké okolí je totiž plné dětských atraktivit. Hned u zařízení je totiž dětské hřiště, bobová dráha, kladka, lanové centrum. Těšit se můžete na prostorné a moderně zařízené apartmány/studia doplněné o výhled na krásnou přírodu Krkonoš.

Naše apartmány

Součástí apartmánů a studií je kompletně vybavený kuchyňský kout s myčkou na nádobí, kávovarem a rychlovarnou konvicí. Apartmány a studia dále disponují vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC, obývacím pokojem, případně je v některých apartmánech/studiích k dispozici terasa s krásným výhledem na hory nebo přehradu. Ubytování Residence Sněžka uspokojí i náročnější hosty v celkem 4 patrech. Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech.

Studio 2+2 (10)

Studio 4 dospělí s palandou (7)

Studio 2+2 (4)

Apartmán 2 ložnice (3)

Apartmán 2 ložnice (2)

 


Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou je ideálním místem k trávení dovolené v krásné přírodě v srdci Krkonoš. Známé horské středisko, které se nachází v nadmořské výšce 770 metrů nad mořem na úpatí naší nejvyšší hory - Sněžky (1 603 m). Pec pod Sněžkou je součástí největšího lyžařského resortu v Česku - SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, kde si můžete užít zimních sportů na celkem 44 kilometrech upravených tras a sjezdovek na 1 skipas. Vypsali jsme pro Vás pár tipů na výlety po okolí a několik turistických tras. Pravidelně budeme také přidávat do záložky akce ty nezajímavější události v Peci, které rozhodně stojí za návštěvu.