Objevte krásy Krkonoš

Monkey Park Pec pod Sněžkou

 • V bezprostřední blízkosti od hotelu (1 minuta pěšky)

Navštivte Monkey Park v Peci pod Sněžkou a těšte se na pořádnou dávku zábavy. Jedná se o ideální místo pro milovníky výšek a adrenalinu. V případě strachu z výšek vás jistě zaujmou další služby v podobě půjčovny koloběžek, lukostřelby nebo vzdělávacích programů. 

Relaxpark Pec pod Sněžkou

 • V bezprostřední blízkosti od hotelu (1 minuta pěšky)

Za nás jednoznačně doporučujeme návštěvu Relaxparku - místní bobová dráha potěší velké i malé návštěvníky. Čeká vás dráha o celkové délce 900 metrů, dospělí mohou jezdit se svými dětmi na dvoumístném bobu. Těšit se zde ale můžete i na další atrakce jako FLY kladka nebo Lemurie pro malé děti.

Bowling Bar

 • Vzdálenost od hotelu: 500 m (6 minut pěšky)

Vyrazit na večer do Bowling Baru v Peci je skvělý nápad, k dispozici jsou zde 4 profesionální bowlingové dráhy s možností posedět u baru a velkým výběrem alkoholických i nealkoholickým nápojů. Pro vaše ratolesti je k dispozici i dětský koutek. Parkoviště zdarma.

Lanová dráha z Pece na Vrchol Sněžky

 • Vzdálenost od hotelu: 800 m (14 minut pěšky, 5 minut autem)

Svezte se novou, moderní lanovkou z Pece rovnou na Sněžku, nejvyšší horu České republiky. Parkoviště jsou vzdálená od dolní stanice lanovky zhruba 100 až 600 metrů a parkovné stojí 25Kč/hod. První nástupní místo je u chaty Lesovna. 

Herní krajina Pecka

 • Vzdálenost od hotelu: 3 km (5 minut autem)

Herní krajina Pecka je ideální pro všechny výletníky, kteří chtějí zažít skvělé rodinné dobrodružství. Navštivte místo, kde ožívají zástupci krkonošské fauny v nadživotních velikostech a vyzkoušejte si, jaké je to být na úrovni mravenců nebo si zde můžete prohlédnout například obrovského rysa, největšího predátora Krkonoš.

Rozhledna Hnědý Vrch

 • Vzdálenost od hotelu: 1 km k dolní stanici lanovky
 • 5 km pěšky k rozhledně Hnědý vrch

Navštivte rozhlednu umístěnou v nadmořské výšce 1 207 metrů nad mořem. Z vyhlídky se můžete těšit na úchvatné panorama hlavního krkonošského hřebene, čeká vás především pohled na Sněžku. Za příznivého počasí lze z rozhledny vidět i Orlické hory a Jeseníky.

Stezka korunami stromů - Krkonoše

 • Vzdálenost od hotelu: 15 km (autem 20 minut)

Jedinečná kombinace zážitků vás čeká na Krkonošské stezce korunami stromů. Těšit se můžete na krásný výhled do tří světových stran, adrenalinová stanoviště, vzdělávací zastávky, obří skluzavku nebo na unikátní možnost nahlédnout ke kořenům stromů.

Zámek Vrchlabí

 • Vzdálenost od hotelu: 31 km (40 minut autem)

Zámek Vrchlabí vystavěný v 16. století je významnou dominantou města Vrchlabí a rozhodně stojí za návštěvu. Zámek je obklopen nádherným parkem, kde naleznete spousty cizokrajných dřevin a umělých jezírek. Nedaleko zámku je i centrum města Vrchlabí s obchody a restauracemi.

Zámek Jilemnice

 • Vzdálenost od hotelu: 40 km (45 minut autem)

Jeďte se podívat na nádherný renesanční zámek v Jilemnici pocházející ze 16. století. Zámek je dnes obklopen parkem, kde se můžete projít nebo posedět, a v zámku naleznete muzeum s jedinečnou expozicí, která vám podrobně představí historii Krkonoš. 

Hrad Pecka

 • Vzdálenost od hotelu: 50 kilometrů (1 hodina autem)

Oblíbené místo turistů, zřícenina hradu Pecka nabízí svou historii v poutavé expozici a nádherný výhled na Krkonoše, hrady Kumburk a Bradlec či výhled na nejvyšší vrchol v kraji, Zvičinu.